Laimonas Bacevičius

 

Visų prancūziškų Peugeot, Citroen, Renault, Dacia automobilių diagnostika, el. remontas

P308 diagnostika P407 diagnostika

! Profesionalus FAP (DPF, kietųjų dalelių filtrų) ir EGR programiškas atjungimas !

Galios didinimas (chip tuning)

FAP šalinu tiek programiškai, tiek mechaniškai.

Jau daugiau kaip 10 metų užsiimu Prancūziškų automobilių elektronikos remontu bei diagnostika, todėl nuoširdžiai ir atsakingai galiu atlikti Jūsų Peugeot, Citroen, Renault, Dacia reikalingus darbus (nurodyti žemiau). Bendrauju/bendradarbiauju su patyrusiais Lietuvos(info apie juos rasite "pagalba naudotam automobiliui") bei užsienio specialistais, todėl 99%, jog Jūsų automobilį kamuojančią problemą rasime ir pašalinsime. Esu tinklapio www.autofrance.lt įkurėjas bei vienas iš redaktorių.

Remontas 20150421 182812 renaultkeys

Atliekami perprogramavimo bei kompiuterių adaptavimo darbai (raktų rišimas, immo atjungimas, renault kortelių remontas, sugadintų kompiuterių atsatymas bei kiti kitiem "neįkandami" darbai).

Pagalba perkant naudotą automobilį (diagnostika, ridos autentiškumo nustatymas - priklauso no modelio, bendros būklės įvertinimas);

Žemėlapių diegimas (visiems Peugeot, Renault, Citroen - carminat, tomtom, RT2, RT3, RT4, RT5, RT6, RT6+, WIPCOM, WIPNAV RNEG), automobilio multimedijos sistemų atnaujinimai. Naujausių greičio radarų įdiegimas į gamyklinę RT4, RT5, RT6(WipNav+) ir RNEG sistemas - Peugeot 207, 308, 407, 3008, 5008, 508..., Citroen C3, C4, Picasso, C5 ir kt.).

RT6:

RT4, RT5:

RNEG:

 
Pirmas Lietuvoje galiu pasiųlyti Peugeot/Citroen RT4/RT5/RT6 sistemos SULIETUVINIMĄ. Nuo šiol ne tik telefonai turi Lietuvišką meniu, bet ir Jūsų Peugeot/Citroen automobilis! Pažiūrėkite video ir įsitikinkite patys!
RT6:

RT4, RT5:

 
 
 

C4 diagnostika P607 diagnostika

Oficialiai(legaliai jungiantis prie Peugeot/Citroen serverio) galima atlikti visų kompiuterių esančių Jūsų automobilyje LEGALIUS naujinimus, programinius gamintojo pataisymus ir pan.

Remontuoju KLIMATO KONTROLES, informacinius DISPLĖJUS, keičiu servo varikliukus, lužusias sklendes (nešildo/nešaldo keleivio/vairuotojo pusės), salono apšvietimo remontas. Taipogi atliekami kiti darbai (stiklų pakėlėjų remontas, gamyklinių xenon blokelių keitimas ir kiti darbai kurių neapsiima įprasti servisai).

Visiems savo atliktiems darbams suteikiu GARANTIJĄ.

 C6 diagnostika Laguna diagnostika P607 diagnostika 2

Dirbu Gargžduose, ne darbo valandomis (už papildomą mokestį g alima atvykti į betkurią vietą; pvz. nesiveda automobilis, reikia diagnostikos, pagalba perkant), todėl nereikės rūpintis, kaip nusigauti kai reikia būti darbe. Žinoma, susitarti iš anksto, nes laikas ne guminis :)

 

Laimonas

 Laimonas Bacevičius

 +370 670 57638

   Galite skambinti ir ne darbo valandomis iki 21 val., išskyrus sekmadienius.  

Vizit card

 

! Dirbu tik su Prancūziškais automobiliais, dėl kitų automobilių markių, kreipkitės Go ogle.lt !